Obróbka profili aluminiowych

Podejmujemy się obróbki profili aluminiowych, które cechuje bardzo szeroki zakres zastosowań w wielu branżach – poczynając od różnych segmentów budownictwa, motoryzacji a kończąc na konstrukcjach przemysłowych. Wyroby te mogą być wykonane w wielu rozmaitych kształtach oraz wymiarach, co pozwala na sprostanie potrzebom w zakresie konstrukcji o odmiennych ciężarach i wielkościach. Obróbka profili aluminiowych sprawia, że na rynku można spotkać się między innymi z płaskownikami, kątownikami, ceownikami, teownikami, a także rurami o przekroju okrągłym, prostokątnym czy kwadratowym. W naszej firmie podejmujemy się przeprowadzenia obróbki profili aluminiowych o dowolnym kształcie i rozmiarach odpowiadających możliwościom naszych maszyn.

Wykorzystywane urządzenie

Obróbka profili aluminiowych odbywa się w naszej firmie przy wykorzystaniu urządzeń, składających się na rozbudowany park maszynowy. Wykorzystujemy maszyny używane przy frezowaniu profili. Często stosujemy piły automatyczne, w tym przecinarkę marki MIRAGE ze stołem odbiorczym, umożliwiającą przeprowadzenie cięcia z dokładnością +/- 0,1 mm. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń mamy możliwość zachowania nie tylko dużej precyzji, ale także powtarzalności prac. W zakresie obróbki profili aluminiowych wykonujemy przede wszystkim cięcie, przy czym podejmujemy się przecięcia dowolnego kształtu mieszczącego się w polu roboczym o wymiarach 150x350 mm i o długości od 5 do 1900 mm. Dostosowujemy nasze działania w 100% do wymagań projektowych, jeżeli umożliwia to nasz park maszynowy.

Zastosowanie

Obróbka profili aluminiowych stanowi istotną część naszej oferty. Z tego rodzaju usług chętnie korzystają przedsiębiorcy zajmujący się produkcją konstrukcji aluminiowych, ale też oferujący np. okna, drzwi, ściany działowe, przegrody, rolety, bramy, regał, itd. Oferujemy także pomoc wszystkim, którzy poszukują rzetelnego partnera w biznesie. Umożliwiamy przygotowanie elementów dokładnie odpowiadających sporządzonej i przekazanej nam przez Klienta dokumentacji. Przyjmujemy zlecenia od Klientów ze Śląska, ale też nawiązujemy współpracę z firmami z innych regionów kraju.

Atuty naszej firmy

Zachęcamy do skorzystania z usług obróbki profili aluminiowych w naszej firmie, ponieważ dysponujemy odpowiednim do tego celu sprzętem i doświadczeniem. Zapewniamy fachową obsługę naszego zespołu, a także pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości. Podpowiadamy optymalne rozwiązania w zakresie obróbki, mając na uwadze konkretne wytyczne naszych Klientów. Dysponujemy automatycznymi piłami do cięcia profili, co gwarantuje dokładność wymiarową, a także krótki czas realizacji. Realizujemy wszystkie zlecenia z zachowaniem wysokiej dokładności, a przy każdym działaniu możemy pochwalić się zastosowaniem wytycznych w zakresie zarządzania jakością, zgodnych z normą ISO 9001:2018.

Chętnie też zaproponujemy dodatkowe rozwiązania w zakresie obróbki materiałowej, realizujemy bowiem szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki CNC.

Zapytanie ofertowe na zakup lasera światłowodowego