Frezowanie profili na Śląsku — urządzenia sterowane numerycznie oraz konwencjonalnie

Frezowanie wykonujemy na urządzenia sterowanych numerycznie oraz konwencjonalnie. Prace wykonujemy w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną oraz normę ISO 9001.
Zapraszamy!

Na czym polega frezowanie?

Frezowanie to rodzaj obróbki, który polega na usuwaniu poszczególnych części materiału. Metodę wykorzystuje się do nadania przedmiotom danego kształtu lub umieszczenia dekoracyjnego wzoru. Skrawanie opiera się na szybkim ruchu wieloostrzowego narzędzia, czyli frezu. Obrabiany materiał jest umieszczany pod frezem ruchem posuwowym. Dysponujemy urządzeniami zarówno pionowymi, jak i poziomymi, które są przeznaczone do obróbki profili aluminiowych, stalowych, a nawet drewna.

Oferta

Frezowanie CNC to metoda wykorzystująca maszyny sterowane numerycznie. Oznacza to, że frezowanie profili oraz innych detali jest wykonywane według wcześniej wprowadzonych wytycznych. Dzięki temu wycinanie rowków, zaokrąglanie krawędzi oraz nadanie danego kształtu są realizowane niezwykle precyzyjnie i z zachowaniem dużej powtarzalności. Te cechy są szczególnie ważne w pracy zakładów przemysłowych, które muszą dostarczać klientom produkty prezentujące ten sam poziom jakości. Co więcej, frezowanie profili za pomocą maszyn CNC umożliwia szybką obróbkę długich elementów. Wpływa to na skrócenie czasu produkcji, a tym samym zwiększenie wydajności pracy zakładu. Oferujemy również frezowanie konwencjonalne, które wykorzystujemy przy mniejszych zamówieniach.

Zapytanie ofertowe na zakup lasera światłowodowego